Jak to celé funguje?


Kamarádi, e-shopu rozumíme jak koza petrželi a všechno se učíme za pochodu. Zatím datlí obchod funguje takhle:

  1. Všechno, co je vidět, máme skladem a jde objednat.  

  2. Všechny objednávky jsou k vyzvednutí v datlím okýnku (Piaristická 8, České Budějovice) NEBO vám je přivezeme až domů, každý den od 9 do 18 hodin.

  3. Do poznámky k objednávce nám napište, kdy si ji vyzvednete / chcete přivézt. E-mail a telefon potřebujeme, abychom se vám mohli ozvat, kdyby se náhodou něco pokazilo a u rozvozů samozřejmě proto, abychom vám zavolali, až budeme před domem :) 

  4. Při vyzvednutí v okýnku zaplatíte kartou (terminál je bezkontaktní, takže můžete i hodinkami nebo telefonem), u rozvozů zatím v hotovosti. Prosíme, připravte si přesnou částku, kterou nám dáte do kasičky, abychom na peníze vůbec nesahali. Proto také nemůžeme vracet zpět – abychom byli v bezpečí vy i my.   

  5. Objednávky jídel pečlivě balíme do papírových nebo kompostovatelných obalů, přidáme ubrousek a k dortíkům i dřevěnou vidličku. 

  6. Pokud chcete více kafí, máme papírová plata pro 4 kelímky, samozřejmě i víčka a vůbec všechno. Při rozvozech máme čerstvý batch brew v termosce, ze které kafe nalijeme těsně před předáním, takže bude krásně horké a vůbec dobré.  

Děkujeme, že jste!